logo

CARTRIDGE - TONER, s.r.o.
Velkoobchod a specializovaný maloobchod
se spotřebním materiálem pro tiskárny

Obchodní podmínky

Výkupní podmínky

Provádíme výkup prázdných originálních tonerů a cartridgí HP, CANON, LEXMARK, MINOLTA, SAMSUNG a jiných značek. Vykupujeme kazety, které jsou uvedeny v našem ceníku výkupu. Jiné kazety vykupujeme pouze po domluvě.

Výkup probíhá na předem dohodnutém místě (nejčastěji v sídle zákazníka) v předem dohodnutém termínu. Nepožadujeme aby tonery a cartridge byly v původním obalu a byly tříděny. Kazety jsou našim pracovníkem překontrolovány (mechanická nezávadnost), roztříděny a převzaty. Je vyhotoven seznam vykoupených kazet. V případě platby v hotovosti je vystaven pokladní doklad a předána částka.

Službou pro stálé zákazníky je bezplatný odběr kazet, které nevykupujeme. Tyto jsou předány na ekologickou likvidaci. Na požádání vystaví odebírající pracovník potvrzení.

Pro firmy, které mají své pobočky na různých místech republiky nabízíme výhodné zajištění výkupu přímo na pobočkách. Tyto můžeme obsluhovat pravidelně v předem dohodnutých intervalech nebo nepravidelně, na základě předběžné dohody s odpovědnou osobou.

Platební podmínky

V případě dodávky zboží požadujeme splatnost faktur maximálně 30 dnů od data jejího vystavení. Vystavená faktura je odběrateli doručena nejpozději následující pracovní den po dnu vystavení přímo se zbožím (osobně nebo v balíku). Přednost dáváme platbě v hotovosti, dobírkou nebo době splatnosti faktury 10 dnů od data vystavení faktury.

Při nedodržení termínu splatnosti faktury účtujeme penále ve výši 0,05% za každý den prodlení.

Pokud je hodnota odebraného zboží nižší než 2000,- Kč, účtujeme k ceně zboží také poštovné.

Při výkupu prázdných kazet je platba za odebrané kazety vyplacena okamžitě a v hotovosti. Našim pracovníkem je vystaven pokladní doklad se seznamem vykoupených kazet. Po předběžné dohodě je možné tuto částku odečíst od případné dodávky nových cartridgí nebo tonerů.

Podmínky cenové nabídky

Minimální lhůta pro garanci navržených prodejních cen je z naší strany 6 měsíců u renovovaných a kompatibilních kazet. Ceny originálních kazet jsou aktualizovány 1x týdně. Na základě žádosti odběratele můžeme zasílat aktualizované ceníky e-mailovou poštou. Individuálně je možné dohodnout pevnou cenu na delší časové období.

Konstrukce prodejních cen pro případné položky neuvedené ve specifikaci bude stejná jako pro položky ve specifikaci uvedené. Pokud dojde ke změně cen položek směrem nahoru nebo objednávce položek ve specifikaci neuvedených, bude na základě objednávky nebo dotazu zaslána odběrateli nabídka nových cen k odsouhlasení nebo dalšímu projednání.

Výkupní ceny jsou uvedeny ve výkupním ceníku. Při změně těchto cen zasíláme aktualizovaný ceník e-mailem. V případě obsluhy poboček zákazníka, zasíláme ceníky i na tyto pobočky.

Kvalitativní podmínky

Námi dodávané produkty uvedené v nabídce jsou v souladu se zákonem č.22/ 1997 Sb. O technických požadavcích na výrobky a nařízení vlády č.173/ 1997 Sb..

Doba použitelnosti dodaných tonerů a cartridgí je daná výrobcem a je vyznačena na obalu.

U všech renovovaných tonerů a kazet zaručujeme stejný počet výtisků při stejné kvalitě jako u náplní originálních.

Kontaktní informace

CARTRIDGE - TONER, s.r.o.
Rokytnice 411
Rokytnice 751 04

Pracovišťě Olomouc:
AB Centrum (dveře č.13)
tř. Kosmonautů 8
Olomouc 772 00
[ukázat na mapě]

mobil: (+420) 731 501 049
mobil: (+420) 604 969 533
tel.: 585 244 589
fax: 585 244 589
e-mail: tonercartridge@volny.cz

IČO: 25884328

Provozní doba

Pondělí- Pátek: 8:00 - 15:00

Copyright © 2011 CARTRIDGE - TONER, s.r.o., Realizace: Ing. Jiří Nezhyba